Hogart Business Systems

Sukcesy naszych klientów

 • Drosed S.A. - Oracle JD Edwards EnterpriseOne w firmie Drosed S.A.

  Wybór systemu informatycznego klasy ERP, to decyzja trudna dla każdej firmy. Jest to bowiem inwestycja na długie lata, która nie tylko musi sprawnie wspomagać działalność przedsiębiorstwa, ale także zarobić na siebie w jak najkrótszym czasie. Proces wyboru systemu dla Grupy Drosed był przeprowadzony w sposób bardzo staranny, rozmowy z oferentami osobiście monitorowali specjaliści IT, reprezentujący głównego udziałowca Grupy – firmę LDC, francuskiego inwestora strategicznego.

  czytaj więcej
 • Malow - JD Edwards EnterpriseOne 8.10 w firmie Malow

  Malow, spółka-córka Suwalskiej firmy Litpol, zajmuje dziś pozycję lidera na polskim rynku mebli metalowych. W swoim sektorze jest to firma największa, produkująca najbardziej różnorodny asortyment. Do informatyzacji swoich procesów produkcyjnych Malow wybrał firmę Hogart oraz oferowany przez nią system Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Wdrożenie rozpoczęło się w lipcu 2005 roku i zakończyło z powodzeniem po 12 miesiącach. Obszary objęte informatyzacją to finanse, produkcja i dystrybucja.

  czytaj więcej
 • Navo PGD - JD Edwards w Navo PGD

  Wdrożenie systemu JD Edwards w firmie Navo PGD prowadzone przez firmę Hogart zakończyło się sukcesem – cele biznesowe zostały osiągnięte w założonym czasie i budżecie. Obecnie w systemie pracuje blisko 100 użytkowników.

  czytaj więcej
Powrót do góry