Hogart Business Systems

Komunikat

 • Oferta specjalna 2011-03-01

  Z przyjemnością informujemy, że w naszym portfolio produktowym pojawiła się specjalna oferta dotycząca upgrade’u oprogramowania JD Edwards. Niezależnie od posiadanej obecnie wersji mogą Państwo przejść na najnowszą JD Edwards EnterpriseOne 9.0 oraz JD Edwards EnterpriseOne Tools 8.98

  Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje prosimy o kontakt na adres: jde@hogart.com.pl.

  ***


  JD Edwards EnterpriseOne 9.0 - najważniejsze funkcje:
  • Nowy moduł Project and Government Contract Accounting oferuje zaawansowane funkcje rozliczania projektów zintegrowane z księgą główną przedsiębiorstwa, które pozwalają uzyskiwać dane o wyższej jakości, co zapewnia utrzymanie zgodności z przepisami i ułatwia zarządzanie finansami. Dostępnych jest też wiele opcji do przydzielania funduszy przeznaczonych na projekty. Nowe funkcje pozwalają obsługiwać szczegółowo definiowane przez klientów raporty dotyczące wypłaty wynagrodzeń i kart czasu pracy, procesy generowania raportów i drukowania faktur w formatach właściwych dla danego klienta, a także różne metody przydzielania finansów i kosztów, aby zaspokoić potrzeby klientów w tych obszarach.
  • Rozszerzone funkcje uzyskiwania zgodności z regulacjami w zakresie finansów dzięki nowym funkcjom zarządzania relacjami danych, które umożliwiają przypisywanie poprawnych wartości do wprowadzanych informacji. Możliwe jest obecnie zapewnienie poprawności wprowadzanych danych przy użyciu definiowanych przez klienta reguł, co pozwala wyeliminować potencjalne niezgodności, skróty lub błędy literowe.
  • Funkcje dynamicznego konfigurowania gwarantują, że złożone zamówienia, obejmujące produkty i usługi, będą poprawnie wprowadzane przez przedstawicieli handlowych i przedstawicieli ds. obsługi klienta.
  • Nowe rozszerzenia specyficzne dla poszczególnych branż, w tym dla producentów z sektora przemysłu spożywczego, inwestorów i menedżerów z branży nieruchomości oraz budownictwa mieszkaniowego.

  JD Edwards EnterpriseOne Tools 8.98 - najważniejsze właściwości:
  • Nowy interfejs użytkownika, do którego włączono ulepszenia oparte na sugestiach klientów i który spełnia założenia Oracle co do poprawy produktywności i jakości grafiki.
  • Rozszerzona zgodność ze standardami, w tym obsługa WSRP (Web Services for Remote Portlets) i JDBC (Java Database Connectivity), co poprawia elastyczność działów informatycznych i poprawia efektywność użytkowania przez ograniczenie konieczności szkolenia użytkowników.
  • Rozszerzenia zarządzania procesami wsadowymi, obejmujące standardowe funkcje poprawiające zarządzanie raportami i procesami wsadowymi oprogramowania JD Edwards EnterpriseOne oraz ich monitorowanie.
  Źródło: oracle.com

  Powrót do listy komunikatów
Powrót do góry