Hogart Business Systems

Sukcesy naszych klientów

 • Navo PGD - JD Edwards w Navo PGD

  Wdrożenie systemu JD Edwards w firmie Navo PGD prowadzone przez firmę Hogart zakończyło się sukcesem – cele biznesowe zostały osiągnięte w założonym czasie i budżecie. Obecnie w systemie pracuje blisko 100 użytkowników.

  czytaj więcej
 • Wyborowa - Wyborowa S.A. postawiła na Oracle JD Edwards

  Od czerwca 2006 r. Wyborowa SA wykorzystuje aplikację Oracle JD Edwards wdrożoną we współpracy z konsultantami firmy Hogart. - Dzięki realizacji tego projektu staliśmy się nowocześnie zorganizowaną firmą, która sprawniej realizuje procesy biznesowe w oparciu o wiarygodne dane - mówi Kierownik Projektu, Wyborowa S.A.

  czytaj więcej
 • Drosed S.A. - Oracle JD Edwards EnterpriseOne w firmie Drosed S.A.

  Wybór systemu informatycznego klasy ERP, to decyzja trudna dla każdej firmy. Jest to bowiem inwestycja na długie lata, która nie tylko musi sprawnie wspomagać działalność przedsiębiorstwa, ale także zarobić na siebie w jak najkrótszym czasie. Proces wyboru systemu dla Grupy Drosed był przeprowadzony w sposób bardzo staranny, rozmowy z oferentami osobiście monitorowali specjaliści IT, reprezentujący głównego udziałowca Grupy – firmę LDC, francuskiego inwestora strategicznego.

  czytaj więcej
Powrót do góry