Hogart Business Systems

Szkolenia i warsztaty

Hogart Business Systems korzystając z doświadczonego zespołu konsultantów funkcjonalnych i technicznych przeprowadza szkolenia w zakresie:

  • poszczególnych obszarów funkcjonalnych
  • polskiej lokalizacji
  • rozwiązań dodatkowych
  • narzędzie programistycznych i raportowych
  • BI

HBS realizuje szkolenia zarówno w pełnym zakresie funkcjonalnym danego obszaru jak i szkolenia „skrojone na miarę”, przygotowane specjalnie wg potrzeb klienta. Szkolenia mogą się odbywać w siedzibie klienta jak i HBS.
Osoby prowadzące szkolenia mają duże doświadczenie wdrożeniowe – w trakcie szkoleń przekazują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także dzielą się doświadczeniem poruszając szereg zagadnień praktycznych.
Podczas szkoleń uczestnicy poznają możliwości systemu korzystając z wiedzy trenera oraz z obszernej dokumentacji dostarczanej każdemu uczestnikowi. HBS wspiera również przedsiębiorstwa w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian w systemie w związku np. ze zmieniającym się otoczeniem biznesowym poprzez organizowanie warsztatów, na których analizowane są i wypracowywane najlepsze rozwiązania. W swojej ofercie szkoleniowej HBS posiada także otwarte szkolenia tematyczne realizowane cyklicznie, które skierowane są do szerokiego grona użytkowników JD Edwards.

Powrót do listy usług
Powrót do góry