O nas

Hogart Business Systems

Nasza spółka powstała w 1995 roku jako jedna z firm grupy Hogart, która działa na polskim rynku informatycznym od ponad trzydziestu lat.

Od początku specjalizujemy się w obsłudze Klientów, którzy wybrali system Oracle JD Edwards EnterpriseOne (system klasy ERP – Enterprise Resource Planning).

Naszą misją jest „Dostarczanie najlepszych rozwiązań informatycznych pomagających osiągnąć przewagę rynkową”.

O naszym doświadczeniu niech świadczy ponad 200 projektów informatycznych zrealizowanych przez nas w Polsce i Europie Centralnej, w tym ponad 50 wdrożeń korporacyjnych (roll-out) dla naszych globalnych Klientów.

Jesteśmy Zespołem – grupą profesjonalnych konsultantów i specjalistów IT, którzy mogą poszczycić się niezwykłym doświadczeniem wdrożeniowym i projektowym w obszarze JD Edwards oraz na rynku IT (minimum dziesięć lat, a nawet – trzydzieści …).

Nasze kompetencje pozwalają dzielić się naszą wiedzą we wszystkich obszarach JD Edwards: Finanse, Dystrybucja, Produkcja, Programowanie i CNC na poziomach od Konsultantów, poprzez Starszych Konsultantów i Ekspertów, a także Szefów Projektów.

Pracowaliśmy w przeszłości i nadal współpracujemy z firmami i przedsiębiorstwami z branż produkcyjnych, dystrybucyjnych, medialnych i wydawniczych, usługowych i projektowych.